Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Tajemnica Rękodzieła
Tajemnica Rękodzieła

Rękodzieło, to dzieło rąk człowieka, który je wcześniej wymarzył. Następnie zbierał
i szykował materiały, aby z sercem połączyć je w niepowtarzalną całość wkładając
w to serce i kawałek siebie. Rękodzielniczki i rękodzielnicy, to osoby, które są bardzo wrażliwe, mają w sobie wiele różnych uczuć i czują, że chcą się czymś podzielić ze światem. Coś dać od siebie, uczynić go przyjaznym i pięknym w naturalny sposób, w zgodzie ze sobą i światem przyrody. Uczucia lądują w dziele jego rąk przy wykorzystaniu talentu, skupienia i pracy nad najmniejszym detalem. Potrzeba tworzenia i dzielenia się swoimi wytworami jest silniejsza niż zdrowy rozsądek i jestem za to bardzo wdzięczna! 

Cieszę się, że rękodzieło znajduje coraz więcej zwolenników. Tworzę od kilku lat świece sojowe, a od niedawna także biżuterię z kamieni naturalnych. Kiedy je robię, wpadam w cudowne flow - czuję, że robię to, co kocham i czas przestaje istnieć. Daję się ponieść wyobraźni i intuicji. W trakcie tworzenia do głowy przychodzą mi niesamowite światy tajemniczych właściwości kamieni i olejków eterycznych, esencji, duszy roślin. Według mnie każda istota ma duszę, zarówno my, jak i zwierzęta, rośliny, kamienie, papier, glina. I ja pracuję z tymi duszami każdego dnia, dając im nowe wcielenie i wysyłając w świat, do osób, które czują ich niesamowite wibracje. Każda świeca, każda bransoletka, każdy produkt jest robiony z intencją. Jest ona podyktowana intuicją i wspomnianą wibracją dusz, które łącząc się z moją duszą we wspólnej przygodzie tworzą coś niepowtarzalnego, jedynego w swoim rodzaju. Nie liczy się tylko wygląd, liczy się właśnie wnętrze! Dusze, które wzięły udział w ceremonii tworzenia

Dlatego każde rękodzieło jest wyjątkowe, nawet jeżeli wygląda podobnie, to znalazł się tam inny kamień, inna roślina, inna farba, glina, inna dusza go wykonała, lub nawet ta sama, ale w innym momencie i nie ma szans, by wibracje były identyczne :) Każde połączenie jest wyjątkowe! To jest właśnie magia i tajemnica rękodzieła. 

Kto zaprasza rękodzieło do swojego domu? Myślę, że są to osoby, które uważają świat za piękny, magiczny i szanują każdy jego element. Ciebie, mnie, rośliny, kamienie, zwierzęta i uczucia tych wszystkich istot. Chcą mieć cząstkę tej niezwykłej energii w swoim zasięgu, aby radować oko i serce, aby karmić swoją duszę łączącymi się z nią nowymi wibracjami! To nie są zakupy, to jest wymiana energii. Wow, emocje są w zenicie nawet, gdy piszę o tym. 

Uwielbiam rękodzieło i rękodzielników, każda osoba i każdy jej produkt, to osobne historie pełne pasji i wdzięczności do bycia tu i teraz, do tworzenia z tego, co pojawia się w tym wyjątkowym momencie tworzenia w ich głowach, sercach, wyobraźni, duszy i dłoniach. 

Podsumowując tych kilka słów, które tutaj spłynęło dzisiejszego dnia, chciałabym powiedzieć, że tajemnica rękodzieła tkwi w tym, że jest to nie tylko finalny produkt, który jest piękny i działa na nasze zmysły, ale także, a może przede wszystkim jest to magia stworzenia, która za nim stoi, połączenie dusz, istot i ich wibracji, które trafiają w ręce odbiorcy z niewytłumaczalną mocą, stają się nie tylko elementem znajdującym się w nowym otoczeniu, ale czymś więcej - przyjacielem, który towarzyszy i poprawia nastrój. Łączy się z Tobą i działa cuda! 

Dlatego, jeżeli zobaczysz rękodzieło, które wywołuje u Ciebie ciekawe emocje i czujesz wibracje, to znak, że gdy do Ciebie przybędzie, poczujesz je jeszcze bardziej! 

To jest właśnie tajemnicza moc rękodzieła, które kocham i które z radością zapraszam do swojego życia. A jakie Ty masz zdanie na ten temat? Podziel się nim w komentarzu na profilu @echonatury.rekodzielo (Instagram). Będzie mi bardzo miło! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl